Całoroczny Ośrodek Szkolenia Tenisa Stołowego

Całoroczny Ośrodek Szkolenia Tenisa Stołowego

Ideą stacjonarnego ośrodka szkolenia jest zagwarantowanie zawodnikom z całego kraju najwyższej jakości treningów przez okres całego sezonu i przygotowania ich do najważniejszych startów.

Więcej

Szkółka dla najmłodszych

Szkółka dla najmłodszych

Pingpongowa Akademia Leszka Kucharskiego to również propozycja dla dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów, które chciałyby poznać tajniki celuloidowej piłeczki, a przy tym dobrze się bawić.

Więcej

Amatorzy

Amatorzy

Od poniedziałku do czwartku w godz. 18.00-19.30 odbywają się zorganizowane zajęcia dla wszystkich pasjonatów tenisa stołowego. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów oraz instruktorów.

Więcej

Współpraca międzynarodowa

Współpraca międzynarodowa

Przygotowując ofertę szkoleniową Pingpongowej Akademii wykorzystujemy międzynarodowe kontakty oraz doświadczenie Leszka Kucharskiego. 

Więcej

WALK

WALK

WALK to jedno z największych w Polsce i Europie wakacyjnych miejsc spotkań młodych sportowców. Od kilku lat spotykamy się w różnych miejscach w Polsce.  

Więcej

Pingpongowa Akademia Leszka Kucharskiego to sportowa inicjatywa stworzona przez wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski, Europy i Świata oraz dwukrotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich Leszka Kucharskiego.

Akademia w liczbach:

0

Lat doświadczenia
0

Minut dziennie przy
pingpongowym stole
0

Uczestników z całego świata

Chcesz skorzystać z oferty Akademii? Skontaktuj się z nami.

Kontakt