Zintegrowane obozy sportowo – e-sportowe 2019

 

Jesteśmy dumni, że możemy po raz drugi zaoferować jedyne w swoim rodzaju obozy sportowo – e-sportowe 2019 na których podszlifujecie swoje umiejętności pod względem  fizycznym jak i gamingowym, gdzie:

E-SPORT

Pod czujnym okiem doświadczonych, aktywnych graczy i trenerów zgłębicie tajniki tytułów takich jak Counter-Strike, League of Legends czy Fortnite. Na własnej skórze przekonacie się, jakie emocje towarzyszą prawdziwej grze, dowiecie się, co musicie zrobić, aby postawić pierwszy krok do kariery e-sportowca. Łącząc przyjemne z pożytecznym sprawimy, że poczujecie się jak na profesjonalnej scenie. Trenerzy zadbają o to, że spojrzycie na gry w inny sposób.

SPORT

Aktywność fizyczna potrafi pomóc oczyścić umysł i jest po prostu zdrowa, dlatego stawiamy na jej różnorodność. Zajęcia od piłki nożnej, poprzez pływanie aż po ping-ponga zajmą wam czas na długie godziny. W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego aby być w dobrej kondycji psychicznej, trzeba być w dobrej formie fizycznej!

Obozy organizowane są pod czujnym okiem Leszka Kucharskiego, medalisty Mistrzostw Świata w tenisie stołowym – Olimpijczyka, który posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży. E – sport to niezaprzeczalnie liczący się gracz w świecie współczesnej młodzieży, a my pragniemy by Nasze dzieci mogły się rozwijać i dojrzewać w duchu zarówno pasji, jaką jest e – sport, jak i w duchu aktywności fizycznej, której korzyści dla rozwijających się młodych osób nie trzeba tłumaczyć.

Zapewniamy:

 • noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych typu studio (2 pokoje + łazienka)
 • wyżywienie (trzy posiłki dziennie)
 • multiboisko o sztucznej nawierzchni
 • wejście na Termy Warmińskie
 • wyprawy na kąpielisko nad Jeziorem Wielochowskim
 • 4 godziny dziennie aktywnie spędzanego czasu – piłka nożna, tenis stołowy, wycieczki
  rowerowe itp.
 • 4 godziny dziennie e-sportu pod okiem fachowców – League of Legends, Counter- Strike:
  Global Offensive, Fortnite i wiele innych
 • stanowiska komputerowe z pełnym wyposażeniem

 Istnieje możliwość zabrania swojego sprzętu gamingowego – myszki, klawiatury, słuchawek. Proponujemy także, aby każdy z uczestników zabrał ze sobą rower.

Miejsce: Internat Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania, 11-220 Górowo Iławeckie, ul. Szkolna 6.

Terminy

WKRÓTCE

Cena 1 950 zł

Rejestracja dostępna pod adresem: https://goo.gl/forms/Ln9lggnGJIZOpp9P2

Po wysłaniu zgłoszenia należy w ciągu 7 dni wpłacić zaliczkę (1000 zł) oraz najpóźniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem obozu resztę kwoty (950zł) na numer konta 69 1140 2004 0000 3102 7491 8121 w tytule wpisując „Obóz sportowo-komputerowy 2018 – imię i nazwisko uczestnika – numer turnusu”. Istnieje możliwość wpłaty całej kwoty w terminie wpłaty zaliczki.

Jednocześnie przypominamy, iż uczestnik musi posiadać uzupełnioną kartę kwalifikacyjną.

Załączniki

Karta kwalifikacyjna

Regulamin

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Kontakt