Dwa oblicza spory Zintegrowane Obozy Sportowo Esportowe

Zintegrowane obozy sportowo – e-sportowe 2019

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przedstawiamy po raz drugi, nową odsłonę obozów sportowo – e-sportowych 2019 “Dwa oblicza sportu”. Sport i e-sport są dwiema nierozłącznymi częściami i bardzo ważna dla nas jest harmonia pomiędzy nimi. Podszlifujecie swoje umiejętności pod względem zarówno fizycznym jak i gamingowym, gdzie:

E-SPORT

Każdy zna klasyki takie jak Fortnite, League of Legends czy Counter-Strike. Legendy nigdy nie umierają, ale śledzimy na bieżąco także nowości. Kto wie, czym ciekawym zaskoczy nas na sezon letni rynek gier? My łączymy oba te aspekty, tak jak prawdziwi gracze. Pod czujnym okiem doświadczonych, aktywnych graczy i trenerów zgłębicie tajniki nowych i starszych tytułów. Na własnej skórze przekonacie się, jakie emocje towarzyszą prawdziwej grze, dowiecie się, co musicie zrobić, aby postawić pierwszy krok do kariery e-sportowca. Łącząc przyjemne z pożytecznym sprawimy, że poczujecie się jak na profesjonalnej scenie. Trenerzy zadbają o to, że spojrzycie na gry w inny sposób.

SPORT

Aktywność fizyczna potrafi pomóc oczyścić umysł i jest po prostu zdrowa, dlatego stawiamy na jej różnorodność. Zajęcia od piłki nożnej, poprzez pływanie aż po tenis stołowy zajmą wam czas na długie godziny. Aktywne spędzanie czasu, poza zdrowotnym aspektem może być także świetną zabawą w towarzystwie swoich rówieśników. W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego aby być w dobrej kondycji psychicznej, trzeba być w dobrej formie fizycznej!

Obozy organizuje Leszek Kucharski, medalista Mistrzostw Świata w tenisie stołowym – Olimpijczyk, który posiada 15 letnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży. E–sport to niezaprzeczalnie liczący się gracz w świecie współczesnej młodzieży, a my pragniemy, by Nasze dzieci mogły się rozwijać i dojrzewać w duchu zarówno pasji, jaką jest e – sport, jak i w duchu aktywności fizycznej, której korzyści dla rozwijających się młodych osób nie trzeba tłumaczyć.

Zapewniamy:

 • noclegi w pokojach dwu i trzyosobowych typu studio (2 pokoje + łazienka)
 • wyżywienie (trzy posiłki dziennie)
 • multiboisko o sztucznej nawierzchni
 • wejście na Termy Warmińskie
 • wyprawy na kąpielisko nad Jeziorem Wielochowskim
 • 4 godziny dziennie e-sportu pod okiem fachowców – League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite i wiele innych
 • 4 godziny dziennie aktywnie spędzanego czasu – piłka nożna, tenis stołowy, wycieczki rowerowe itp.
 • stanowiska komputerowe z pełnym wyposażeniem – profesjonalny sprzęt gamingowy dostarczany przez naszych sponsorów

Istnieje możliwość zabrania swojego sprzętu gamingowego – myszki, klawiatury, słuchawek.

Proponujemy także, aby każdy z uczestników zabrał ze sobą rower.

Miejsce

Górowo Iławeckie, ul. Szkolna 6

(Internat Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania, 11-220 Górowo Iławeckie, ul. Szkolna 6)

Transport

Jeżeli zadeklaruje się wystarczająca liczba osób, jest możliwość uruchomienia transportu specjalnie wynajętym dla uczestników obozów autobusem (za dodatkową dopłatą, której dokładna cena jest uwarunkowana ilością podróżnych). Jest możliwość zorganizowania z innych, większych miast przy założeniu minimalnej/odpowiedniej liczby osób.

Deklaracja uczestnika na transport musi nastąpić najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem obozu (data pierwszego turnusu).

Proponowane trasy:

 1. Warszawa – Płońsk – Olsztyn – Górowo Iławeckie

 2. Gdańsk – Elbląg – Górowo Iławeckie

RABATY

 1. 200 zł rabatu za rejestrację na kolonie do końca stycznia oraz 100 zł za rejestrację do końca marca.

 2. 100 zł rabatu za udział w poprzednim roku

 3. 100 zł rabatu za każdą osobę, która weźmie udział w kolonii z Twojego polecenia.

Promocje łączą się!

(za wyjątkiem promocji 1 i 2)

Szczegóły oraz regulamin promocji na rok 2019 (link).

Rejestracja dostępna pod adresem

https://goo.gl/forms/0AqmHHlFCbj3DdgF2

 

Rozpiska turnusów na rok 2019:

 • Turnus I 30.06 – 10.07

 • Turnus II 10.07 – 20.07

 • Turnus III 20.07 – 30.07

 • Turnus VI 07.08 – 17.08

 • Turnus V 17.08 – 27.08

Obozy zaczynamy kolacją  i kończymy obiadem.

Koszt turnusu: 1950 zł

Po wysłaniu zgłoszenia należy w ciągu 7 dni wpłacić zaliczkę (1000 zł) oraz najpóźniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem obozu resztę kwoty (950zł) na numer konta 69 1140 2004 0000 3102 7491 8121 w tytule wpisując „Obóz sportowo-e-sportowy 2019 – imię i nazwisko uczestnika – data turnusu”. Istnieje możliwość wpłaty całej kwoty w terminie wpłaty zaliczki.

Dodatkowe informacje

Uczestnik musi posiadać przy sobie uzupełnioną kartę kwalifikacyjną oraz podpisany przez opiekuna prawnego regulamin obozu.

Załączniki do pobrania:

Śpiesz się! Liczba miejsc ograniczona.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Kontakt